Kadromuz

Avukatlarımız
Av. Fatih DURMAZ
Av. Fatih DURMAZ
1979 Denizli’de doğdu. İlk – orta ve lise eğitimini Denizli’de yaptı. 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2002 yılında bitirdi. Üniversite yıllarında Aktif Hukukçular Topluluğunda kurucu üyelik yaptı. Üniversiteyi bitirip avukatlık stajını tamamladıktan sonra Bingöl Genç İlçesinde Askerlik Şubesi Başkan vekili Teğmen olarak askerlik hizmetini tamamladı. 2005 yılında avukatlık mesleğine başladı. Denizli’de 2006 -2007 yıllarında (Genç Müsiad) Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği Denizli Gençlik Şubesi yönetim kurulu üyeliği ve kısa bir süre yönetim kurulu başkanlığı görevini yürüttü. Kısa adı (Paksed) olan Denizli’de eğitim ve kültür alanında faaliyet gösteren Pamukkale Kültür Eğitim ve Sanat Derneği kurucu üyesi ve halen yönetim kurulu üyesidir. Yine (Basiad) Babadağlı Sanayici ve İş adamları Derneği üyesi olup; Müftü Ahmet Hulusi Efendi Kültür Eğitim Sağlık Vakfı İcra Heyeti üyesidir. Evli ve bir çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.
Av. Emine YUMUŞAK
Av. Emine YUMUŞAK
1991 yılında Denizli’de doğmuştur. İlk-orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamladıktan sonra 2009 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Yakın Doğu Üniversitesi’nde Hukuk Eğitimine başlamıştır. 2013 yılında Yakın Doğu ÜniversitesiHukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aynı yıl Denizli Barosunda avukatlık stajını başlatmıştır. Staj süresi içerisinde olan 6 aylık büro stajını Denizlide bulunan Üzelce hukuk bürosunda tamamlamıştır.2014 yılı Aralık ayında avukatlık ruhsatını alarak resmi olarak avukatlığa başlamıştır. 2015 Mart ayında Durmaz Hukuk Bürosunda avukat olarak çalışmaya başlamış ve halen çalışmaya devam etmektedir.
St.Av. Zekeriya AKDOĞAN
St.Av. Zekeriya AKDOĞAN
1991 yılında Denizli’de doğmuştur. İlk-orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamladıktan sonra 2011 yılında İzmir Gediz Üniversitesin’de Hukuk Eğitimine başlamıştır. 2015 yılında Gediz Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Aynı yıl Denizli Barosunda avukatlık stajını başlatmış olup şuan halen Durmaz Hukuk Bürosunda stajyer avukat olarak çalışmalarını sürdürmektedir.